Autodesk
Software kopen
Privacy | Cookie-voorkeuren | Misbruik melden | Gebruiksvoorwaarden (Engels) | Juridische informatie (Engels) | © 2023 Autodesk, Inc. Alle rechten voorbehouden. | Impressum
Autodesk Flex is een pay-as-you-go-optie waarmee beheerders vóór de aankoop tokens kunnen gebruiken voor een product dat beschikbaar is bij Flex tegen een dagelijks tarief. De tarieven variëren afhankelijk van het gebruikte product. Flex is een geweldige optie voor teamleden of personen die een product willen uitproberen of slechts af en toe toegang nodig hebben.
Koop tokens voor uw team
Wijs gebruikers aan Flex toe in uw Autodesk-account.
Gebruik iedere 24 uur tokens voor producten die geopend zijn. Om het tokengebruik van een product te stoppen, moet u het product sluiten.
Gebruik en uitgaven van tokens bijhouden.
Beste keus voor incidentele gebruikers
Koop tokens om toegang te krijgen tot een brede waaier aan Autodesk-producten.
Gebruik tokens om 24 uur toegang tot een product te krijgen of om een resultaat te genereren.
Wijs om het even hoeveel gebruikers aan Flex toe en beheer welke producten ze kunnen gebruiken.
Beste keus voor frequente gebruikers
Koop abonnementen op specifieke Autodesk-producten.
Gebruik het product zo vaak als u wilt tijdens de abonnementstermijn.
Wijs elk abonnement aan een specifieke gebruiker toe en wijs het abonnement zo vaak als nodig opnieuw toe.
Bekijk alle producten en diensten die compatibel zijn met Flex. Meer informatie
AutoCAD
Revit
Navisworks
3ds Max
AutoCAD
Revit
Navisworks
ReCap Pro
Advance Steel
Structural Bridge Design
AutoCAD
Revit
Navisworks
ReCap Pro
Fabrication-producten
AutoCAD
Revit
Navisworks
ReCap Pro
Civil 3D
InfraWorks
AutoCAD
Revit
Navisworks
InfraWorks
ReCap Pro
Advance Steel
Bekijk alle producten en diensten die compatibel zijn met Flex. Meer informatie
AutoCAD
Fusion 360
Vault
Inventor
3ds Max
Alias Concept
Fusion 360
Inventor
Inventor Nastran
Robot Structural Analysis Professional
Fusion 360
Inventor
HSMWorks
PowerMill
PowerShape
Netfabb
Bekijk alle producten en diensten die compatibel zijn met Flex. Meer informatie
Maya
3ds Max
MotionBuilder
Flame
Mudbox
Maya Creative
Maya
3ds Max
MotionBuilder
Mudbox
ReCap Pro
Maya
ReCap Pro
Koop minimaal 5000 tokens en profiteer van een verlaagde prijs. Hoe meer tokens u koopt, hoe groter de korting.
Gebruik de calculator, vraag het aan ons deskundige verkoopteam of neem contact op met een in aanmerking komende Autodesk-partner om te bepalen hoeveel tokens u nodig hebt.
Een vertegenwoordiger van Autodesk kan uw behoeften beoordelen en berekenen of Flex de voordeligste optie voor u is.
Vind een reseller op de Autodesk Services Marketplace.
Vanaf de aankoopdatum hebt u één jaar de tijd om uw tokens voor Flex te gebruiken. Aangezien Flex een betaalmodel hanteert waarbij u naar gebruik betaalt, mogen tokens niet worden overgeheveld en kunt u te allen tijde extra tokens kopen. U ontvangt meldingen van Autodesk als uw tokens bijna op zijn.
Voor producten en diensten die per dag worden aangerekend
Wanneer een gebruiker een bij Flex inbegrepen Autodesk-product opent of zich daarbij aanmeldt, wordt er eens in de 24 uur een dagprijs per product in rekening gebracht. Er worden geen extra kosten in rekening gebracht voor het openen van meerdere versies van hetzelfde product of voor het meermaals openen van hetzelfde product binnen 24 uur.
Stel dat Priscilla op maandag van 08.00 uur tot 17.00 uur AutoCAD gebruikt. In dat geval is haar team 7 tokens verschuldigd. Ze opent AutoCAD van 19.00 tot 17.00 uur op dinsdag. In dat geval is haar team om 08.00 uur 7 tokens verschuldigd. Nadat ze AutoCAD om 17.00 uur sluit, opent ze het een week lang niet meer. Er worden slechts twee dagen gebruik in rekening gebracht.
Voor producten en diensten die per resultaat worden aangerekend
Gebruikers betalen een variabel tarief op basis van het type resultaat (bijvoorbeeld het renderen van een afbeelding in Revit).
Bekijk de tarieven (Engels) voor alle producten en services die bij Flex zijn inbegrepen.
Ja, beheerders kunnen voor gebruikers een mix van abonnementen en Flex aanschaffen.
Als een gebruiker zowel aan een abonnement als aan Flex is toegewezen, wordt het abonnement vóór de tokens gebruikt. Als Priscilla bijvoorbeeld aan een AutoCAD-abonnement en aan Flex is toegewezen, dan doet ze een beroep op haar abonnement, en niet op haar tokens, wanneer ze AutoCAD gebruikt.
Flex-tokens kunnen tot 30 dagen na de aankoopdatum worden gerestitueerd als geen van de tokens is gebruikt. Als een of meer van de tokens in de set is gebruikt, komt de bestelling niet meer in aanmerking voor terugbetaling.
Nee, het is op dit moment niet mogelijk om tokenpakketten over aparte teams te verdelen. Als u meer Flex-tokens nodig hebt, kunt u in uw Autodesk-account een bestelling voor één team tegelijk plaatsen.
Na de aankoop worden er automatisch tokens toegevoegd aan het tokensaldo van uw team. Alle gebruikers die zijn toegewezen aan Flex, kunnen deze tokens gebruiken. Als u uw Flex-aankoop wilt overzetten naar een ander team, kunt u alleen het volledige resterende tokensaldo overzetten.
Tokens kunnen online of via een in aanmerking komende Autodesk-partner worden aangeschaft. U kunt te allen tijde meer tokens kopen via een van deze methoden. Het maakt niet uit hoe u de oorspronkelijke aankoop hebt gedaan. Als u uw facturen niet betaalt, wordt uw toegang tot de Flex-producten ingetrokken (.nl) en kunt u in de toekomst mogelijk ook geen nieuwe aankopen meer doen.
Aan Flex toegewezen gebruikers ontvangen automatisch de voordelen van het plan dat u momenteel voor uw abonnementen hebt. Als u geen bestaande abonnementen hebt, ontvangen uw aan Flex toegewezen gebruikers automatisch het Standard-plan. Neem contact op met uw Autodesk-vertegenwoordiger (Engels) als u wilt upgraden naar een Premium-plan of vragen hebt over de prijzen van Autodesk.
Als uw team onvoldoende tokens heeft, dan hebben gebruikers geen toegang meer tot Flex en kunnen ze het product dus niet meer openen. Aangezien Flex een betaalmodel hanteert waarbij naar gebruik wordt betaald, kunnen gebruikers producten gebruiken wanneer er meer tokens zijn gekocht.
Meer informatie over het instellen en beheren van Flex in uw Autodesk-account.
Beheerders hebben de optie om alle gebruikers toegang te verlenen tot alle Flex-producten of om specifieke gebruikers de toegang tot specifieke producten te ontzeggen.
Vanaf 29 maart 2022 worden cloud-credits vervangen door tokens. Tokens kunt u gebruiken voor de meeste services waarbij u per resultaat betaalt. Bekijk de tarieven voor services die zijn inbegrepen bij Flex. Als Flex nog niet beschikbaar is in uw land, neemt u contact met ons op.
Er zijn geen onderwijskortingen beschikbaar voor Flex. In aanmerking komende klanten met een Education-abonnement kunnen echter gratis cloud-credits blijven gebruiken om toegang te krijgen tot Autodesk-services die cloud-computing vereisen, zoals Fusion 360 Generative Design (Engels).
Nee, voor een zakelijke overeenkomst, die toegang tot Token Flex en andere voordelen omvat, komen maar weinig bedrijven in aanmerking. Neem contact op met een Autodesk-vertegenwoordiger als u geïnteresseerd bent in een dergelijke overeenkomst of vragen hebt over de prijzen van Autodesk.
Kies de optie voor live- of online ondersteuning die het beste bij u past–telefoon, chat, e-mail of desktopassistentie op afstand. Neem contact op met onze ondersteuningsspecialisten en ontdek onze zelfservicehulp.
Hoeveelheid tokens | Kosten per token |
---|---|
4999 en lager |
3,33 € |
5.000 - 9.999 |
3,25 € |
10.000 - 14.999 |
3,16 € |
15.000 - 24.999 |
3,08 € |
25.000 - 49.999 |
3,00 € |
50.000 - 99.999 |
2,91 € |
100.000 - 249.999 |
2,83 € |
250.000 en hoger |
2,66 € |